دانستنی

دعاوی خانواده

نقش وکیل در دعاوی خانواده

بدون شک علم حقوق و مباحث مربوط به دعاوی خانواده نیازمند داشتن تخصص در این رشته است. وکیل خانواده در اصفهان توانایی حل تمامی مشکلات و ابهامات مربوط به دعاوی خانواده را داشته و راه کار اصولی و قانونی جهت حل مشکلات شما ارائه خواهد داد.
متاسفانه امروزه بنیان خانواده ها به سستی و سردی گرویده و شاهد در صد بالای طلاق در جامعه هستیم. اختلاف زوجین در مسائل مختلف و درگیری هایی که در این بین به وجود می آید، کانون گرم خانواده ها را متزلزل ساخته است. حق مسلم خانواده ها است که امکان مراجعه به وکلای مجرب و کارآزموده را برای خود هموار نموده و از راهنمایی های صادقانه و پشتیبانی وکیل خانواده حاذق و توانا بهره مند شوند.
وکیل خانواده در اصفهان ، با سال ها تجربه و صدها پرونده ی موفق در زمینه ی دعاوی خانواده و کسب تجارب و توانایی لازم می تواند حلال مشکلات شما در دعاوی خانوادگی و امور مربوط به دعاوی کیفری و حقوقی خانواده باشد. دعاوی مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، اذن در ازدواج، ملاقات فرزند، تنفیذ طلاق، استرداد جهیزیه ، حضانت فرزند و… از جمله شایع ترین دعاوی در دادگاه خانواده هستند، که در بخش دانستی های حقوقی به بررسی آن ها پرداخته ایم. با توجه به تخصصی بودن دعاوی خانواده از یک طرف و نیاز به تجربه و خلاقیت وکیل خانواده از طرف دیگر، کمک یک وکیل خانواده حاذق و توانا تاثیر بسزایی در موفقیت و خاتمه دادن به دعاوی مذکور خواهد داشت.

از مهم ترین دعاوی خانواده عبارت است از :

استرداد هدایای نامزدی، اذن ازدواج دختر،بطلان عقد نکاح، اثبات رابطه زوجیت دائم یا موقت،الزام به ثبت واقعه نکاح، مطالبه مهریه به نرخ روز، تأمین خواسته و توقیف اموال، اعسار از پرداخت مهریه، تمکین، مطالبه نفقه زوجه و فرزندان، الزام زوجه به تهیه ی مسکن مستقل، منع اشتغال زوجه، طلاق از زوج، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه، تجویز ازدواج مجدد، فسخ نکاح، الزام زوج به بذل مدت در عقدموقت، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت،سلب حضانت طفل،ملاقت طفل،استرداد جهیزیه،صدور حکم رشد،ثبت واقعه رجوع، نفی نسب.

حقوق خانواده شامل مباحث حقوقی بسیار مهم است که به قوانین اصل خانواده می پردازد. مباحثی مانند نکاح، طلاق ، پرداخت نفقه و مهریه ، تمکین زوجه، انواع مهریه ، راه های انحلال زوجیت، نگاه داشتن عده و انواع آن از جمله این مباحث می باشد. تمامی موارد ذکر شده در زمره حقوق خانواده رسیدگی می گردد . در صورتی که به دنبال وکیل مجرب در زمینه دعاوی خانواده هستید می توانید از مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شوید. بی شک سابقه ی درخشان یک وکیل دلیلی محکم بر اعتماد موکلین خواهد بود . لذا در صورت بروز هر گونه مشکل در ارتباط با نفقه ، جهیزیه ، روابط نامشروع ، ملاقات فرزند می توانید از ما کمک بخواهید‌.

ارث و وصیت از مباحث مهم در قانون مدنی است که جای بحث و بررسی دارد. نحوه ی تعیین ارث، انواع وصیت و در مجموع احکام مرتبط به موضوع ارث و وصیت در این شاخه مورد بررسی قرار می گیرد. وکیل جهیزیه در اصفهان و وکیل استرداد جهیزیه در اصفهان آماده ی حل تمامی مشکلات شما در خصوص انحصار وراثت ، موانع ارث ، چگونگی تنظیم وصیت نامه و …. می باشد.

وکیل خانواده در اصفهان

همان گونه که ذکر کردیم ، حقوق خانواده و مسائل و دعاوی مربوط به آن، بخش وسیعی از پرونده های قضایی را در دادگاه خانواده و نیز شوراهای حل اختلاف در بر می گیرد. کثرت پرونده های مربوط به دعاوی خانواده و افراد زیادی که درگیر این پرونده ها هستند، ارتباط با وکلای متبحر در این زمینه را ضروری می سازد. حامد امیری بهترین وکیل خانواده در اصفهان ، آماده ی پذیرش وکالت ، همشریان محترم در انواع دعاوی خانواده می باشد. این مژده را به موکلین گرامی می دهیم که از طرق مختلف می توانند با ما در ارتباط باشند. امکان بهره مندی از مشاوره ی آنلاین ، تلفنی و حضوری برای تمامی موکلین فراهم گشته است. لذا پیش از مراجعه به مرکز می توانید تمامی پرسش های خود را به صورت آنلاین یا تلفنی مطرح کرده و از مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان بهره مند شوید. لازم به ذکر است، پیش از قبول پرونده آن را به دقت بررسی و مطالعه نموده و در صورت اطمینان در موفقیت پرونده آن را می پذیریم. لذا هیچ گونه نگرانی در خصوص اتلاف وقت و هزینه ی خود نداشته باشید. رسالت ما رفع مشکلات موکلین محترم است، بایک تماس وکیل خانواده در اصفهان در کنار شما خواهد بود.


برچسب‌ها: وکیل معاملات در اصفهان , وکیل نفقه در اصفهان , وکیل افترا در اصفهان ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 دی 1397ساعت 15:02  توسط مهتاب  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند چاپ دیجیتال گریتینگ
بستن تبلیغات [X]